Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Syndróm vyhorenia: Kedy váš motor potrebuje prestávku?


Začiatok: 30. 11. 2023 17:00

Koniec: 30. 11. 2023 19:00

Typ podujatia: Prednáška

Organizátor: CVTI SR, Lamačská cesta 8A, konferenčná miestnosť (2. poschodie)

Miesto konania: Prednáška
Prednáška Veda v CENTRE. Zdroj: https://vedanadosah.cvtisr.sk

Kde a kedy sa prednáška uskutoční

Vo štvrtok 30. novembra 2023 o 17:00 v CVTI SR na Lamačskej ceste 8A v Bratislave.

Téma

Vyčerpanosť, nechuť do aktivity či strata koncentrácie. To sú len niektoré z prejavov vyhorenia. Množstvo ľudí, ktorých trápi tento stav alebo sa k nemu postupne prepracováva, neprestajne rastie. Silnejúci tlak na výkon a nadmiera pracovných povinností často prenasledujú už mladých ľudí, ktorí si len začali budovať kariéru alebo rodinný život. Kedy sme vyhorení? Čo tento stav vytvára? Je potrebné ho liečiť? Odpovede na tieto otázky sa dozvieme vo Vede v CENTRE.

Prednáška sa bude zároveň streamovať a záznam z nej bude neskôr dostupný na YouTube CVTI SR. Ak vás táto téma zaujala, otázky k nej posielajte do 29. novembra 2023 na mail ncpvat@cvtisr.sk. Vstup na podujatie je voľný.

Prednášajúci

Mgr. Karol Kováč, PhD., je psychológ a zakladateľ Inštitútu stresu v Trnave. Témam stresu, syndrómu vyhorenia a psychohygieny sa profesne venuje 15 rokov. V individuálnej praxi pracuje s rozmanitými cieľovými skupinami: s manažérmi, majiteľmi spoločností, učiteľmi, lekármi či s vrcholovými športovcami. Jeho portfólio prednášok a workshopov absolvovalo viac ako 7 000 účastníkov. Odborník je súčasťou medzinárodného tímu zaoberajúceho sa výskumom autonómneho nervového systému.

Viac informácií:

Všetky informácie o podujatí nájdete na portáli VND v sekcii Veda v CENTRE a vo Facebook udalosti.

Zdroj: https://vedanadosah.cvtisr.sk, zverejnené: 13. 11. 2023, autor: rpa

Pridať do Google Calendar