Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Vysoké školy v energetickej transformácii


Začiatok: 21. 11. 2016 19:00

Koniec: 23. 11. 2016 14:00

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: University Politehnica v Bukurešti (UPB), Bukurešť, Rumunsko

Miesto konania: Konferencia

Štát: Rumunsko
Dovoľujeme si Vás upozorniť na ďalšiu konferenciu zo série “UNI-SET Energy Clustering Event”  s názvom Vysoké školy v energetickej transformácii so zameraním na inteligentných energetických systémov a spoločenstvá. Moderovaná University Politehnica v Bukurešti (UPB) Bukurešť, Rumunsko.

Témou konferencie bude “Vysoké školy v energetickej transformácii: Záujem o inteligentných systémov a komunity”. Konferencia je organizovaná EUA a Univerzitou Politehnica Bukurešti v rámci projektu FP7 UNI-SET.
 
Budeme mať veľmi zaujímavý program pokrývajúci rôzne uhly tejto vzrušujúcej oblasti, napríklad inteligentné mestá, inteligentné siete, role spotrebiteľov v energetickej transformácii, multidisciplinárny výskumu a ďalšie.
 
Ešte stále sú k dispozícii voľné miesta. Registrácia je zadarmo a je otvorená až do 7. novembra 2016. Myslíme si, že je to skvelá príležitosť pre vysoké školy, aby sa zapojili do diskusií týkajúcich sa  SET plánu a tém H2020 v oblasti Energia – spoločenské výzvy a energetická únia, R & I stratégie Atď.

Pridať do Google Calendar