Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Technológie dvojitého použitia: možnosti financovania z EÚ


Začiatok: 31. 03. 2017 11:00

Koniec: 31. 03. 2017 12:00

Typ podujatia: Odborný seminár

Organizátor: EK

Miesto konania: Odborný seminár
Seren 3 (Security Research Network NCP) Vás s potešením pozývajú na webinár s názvom “Technológie dvojitého použitia: možnosti financovania z EÚ” v piatok 31.marca 2017, od 11.00 h do 12.00 h SEČ. Akcia je organizovaná v spolupráci s EEN sekčnou skupinou letectvo, kozmonautika a technológie dvojitého použitia.

Dvojité použitie technológií (ktoré môžu byť použité v civilnom aj obrannom priemysle) možno nájsť v celom rade odvetví, ako je energetika, informačné a komunikačné technológie, materiály, automobilový priemysel, chemický priemysel, zdravotníctvo, letectvo a kozmonautika, námorníctvo, bezpečnosť, atď

V rámci predpokladanej spolupráce Enterprise Europe Network s projektom SEREN3, je webinár otvorený tak pre NCP za bezpčenosť ako aj poradcom EEN, ktorí majú záujem zlepšiť svoje znalosti technológií dvojitého použitia a dostupné možnosti financovania zo strany EÚ. Nižšie nájdete pozvanie a registračné odkazy.

Speakri:
Paul Anciaux, Policy Officer Defence Industry, EK, Unit for Defence, Aeronautics and Maritime Industries, DG Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs.

Zaregistrujte sa do 29.3.2.017 tu a teraz.

Viac informácií nájdete na tomto webe European Commission guide on Dual Use!

Pridať do Google Calendar