Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Sociálni inovátori: Kto sú to a kde ich hľadať?


Začiatok: 18. 01. 2023 18:00

Koniec: 18. 01. 2023 20:00

Typ podujatia: Diskusia

Organizátor: Coworking Cvernovka

Miesto konania: Diskusia
Diskusia Sociálni inovátori: Kto sú a kde ich hľadať? Zdroj: Coworking Cvernovka

V poslednej dobe sa pojem “sociálnych inovácií” spomína pomerne často, ale rozumieme mu správne? Ako vnímame sociálne inovácie a kto všetko sa môže považovať za sociálneho inovátora? Sú ľudia uvedení na mape sociálnych inovátorov naozaj sociálni inovátori a kto tam naopak chýba? Tieto a ďalšie otázky sa budeme pýtať hostí už 18.1.2023 o 18:00 v Coworkingu Cvernovka. ✨

Do diskusie prijali pozvanie:

 Norbert Maur I Nadácia Pontis
Norbert vedie tím, ktorý rieši zmenu vzdelávania na Slovensku. Má na starosti program Generácia 3.0, ktorý pomáha šíriť overené vzdelávacie prístupy na Slovensku.

 Martina Matejíčková I Kakaw Co+
Zakladateľka a majiteľka integračného sociálneho podniku, ktorý sa venuje integrácii ťažšie zamestnateľných osôb na Slovensku i v Latinskej Amerike vďaka prekrásne voňavej a chutnej komodite – kakau – pod značkou Kakaw Co+.

 Petra Kotuliaková I Aj Ty v IT
Petra Kotuliaková je zakladateľkou a riaditeľkou neziskovej organizácie Aj Ty v IT, ktorá od roku 2012 vzdeláva dievčatá a ženy v IT oblasti, motivuje ich k štúdiu informatiky a zamestnaniu v sektore technológií.

Podujatie moderuje Frederika Halászová.

Vstup na podujatie je bezplatný, no počet miest je limitovaný. Svoje miesto si rezervuješ vyplnenim jednoduchého registračného formulára: https://rb.gy/qpuiby

Registračný formulár je na registráciu sa na diskusiu priamo v priestoroch Coworkingu Cvernovka, nie streamovanú verziu. Keďže po skončení diskusie bude priestor na networking, tak potrebujeme vedieť presný počet osôb kvôli priestorom.

Podujatie podporilo Národné podnikateľské centrum a Ministerstvo hospodárstva.

Zdroj: Coworking Cvernovka, https://stayhappening.com; zverejnené: 13. 1. 2023, autor: rpa

Pridať do Google Calendar