Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

SlovakiaTech Forum-Expo 2020


Začiatok: 13. 10. 2020 08:00

Koniec: 15. 10. 2020 17:00

Typ podujatia: Fórum

Organizátor: Tech Forum

Miesto konania: Fórum
V dňoch 13.-15. októbra 2020 sa bude v košickom Kulturparku konať SlovakiaTech Forum, medzinárodná odborná konferencia a inovačno-technologický veľtrh firiem, ktorého cieľom je stretnutie slovenských a zahraničných odborníkov v oblasti inovácií, priemyslu a priemyselných technológií, energetiky, dopravy a logistiky, v oblasti životného prostredia a vzdelávania, ako aj prezentácie vedeckého a inovačného potenciálu slovenských technologických firiem.

V poradí už 3. ročník medzinárodnej odbornej konferencie a prezentačného veľtrhu firiem bude zameraný na vedu, výskum a inovácie. Na konferencii vystúpi viac ako 150 inovačných a technologických spíkrov a očakáva sa cez 2 000 registrovaných účastníkov.

Téma SlovakiaTech 2020: Technology meets Humanity / Humanity meets Technology

Predbežný program:

Stage I. sa bude niesť v téme “Technology meets Humanity”, kde sa zameriame práve na vplyv technológií na naše prostredie. Tešiť sa môžete na prezentácie najmä v týchto oblastiach:
• Retail
• Factory
• Green Energy & Cities
• Mobility

Stage 2. – Humanity meets Technology

Stage 3. – Capital meets Ideas

Konferencia je určená pre odbornú verejnosť, zástupcov technologických a inovatívnych firiem, zástupcov verejnej správy, univerzít, vysokých škôl, vedy a výskumu.

Viac informácií

Pred-registrácia

Zdroj: https://www.slovakiatech.sk, zverejnené: 18.6.2020, autor: rpa

Pridať do Google Calendar