Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Slovak–Finnish Industry 4.0 Day


Začiatok: 17. 06. 2020 10:00

Koniec: 19. 06. 2020 00:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: Business Finland a SARIO

Miesto konania: Webinár
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) a Business Finland vás pozývajú na medzinárodný webinár SLOVAK – FINNISH Industry 4.0 DAY, ktorý sa uskutoční 17. júna 2020 o 10:00. Webinár je zameraný na zdieľanie poznatkov a skúseností v oblasti riešení pre Priemysel 4.0 pre moderné továrne. 

Vďaka vysokej hustote výroby so silným zameraním na automobilový priemysel je Slovensko jedným z lídrov v strednej a východnej Európe pri transformácii na inteligentné, digitálne a automatizované fabriky. Krajina sa stala regionálnym priekopníkom automatizácie a posunu k robotike hlavne vďaka mohutnej prítomnosti svetových a lokálnych hráčov v automobilovom priemysle.

Jedinečná a pretrvávajúca tradícia, spolupráca verejného a súkromného sektora a špičkové digitálne odborné znalosti pomohli Fínsku uspieť v budovaní priemyselného sektora a zároveň pritom chrániť prírodu. Fínsko má silnú kompetenciu v oblasti inteligentnej výroby a je lídrom vo vývoji bezdrôtových technológií a udržateľnej digitalizácie v budúcnosti pokročilej výroby i nad rámec Priemyslu 4.0.

Webinár bude prebiehať v anglickom jazyku. Rečníkmi na podujatí budú predstavitelia spoločností Nokia, Volkswagen, Matador, VTT a ďalších inovatívnych spoločností z oboch krajín. Určite si nenechajte ujsť tento webinár!

Viac informácií a program

Registrácia

Zdroj: SARIO, zverejnené: 15.6.2020, autor: rpa

Pridať do Google Calendar