Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Science to Business Camp


Začiatok: 17. 08. 2022 00:00

Koniec: 20. 08. 2022 00:00

Typ podujatia: Workshop

Organizátor: Inovato Cluster

Miesto konania: Workshop
Science to Business Camp. Zdroj: https://inova.to

Inovato Cluster, ktorý združuje inovačnú znalostnú štruktúru na Slovensku nielen z oblasti priemyslu, organizuje 17. – 20. augusta 2022 kurz s názvom Science to Business Camp, určený pre výskumníkov a mladých podnikateľov. Tento kurz sa bude konať v Smoleniciach a je zameraný na konkrétne spôsoby komercializácie výskumu pričom chce prioritne osloviť doktorandov. Ak máte chuť a odhodlanie, registrujte sa na kurz a využite leto zmysluplne – investíciou do svojej podnikateľskej budúcnosti.

Prečo sa zúčastniť?

Cieľom Science to Business Camp je ukázať výskumníkom a mladým podnikateľom, ako komercializovať svoj výskum. Spolu s workshopmi a panelmi budeme pertraktovať inovačný ekosystém a vytvárať sieť nadšených výskumníkov a podnikateľov.

Koho hľadáme?

Hľadáme predovšetkým doktorandov, ktorí v súčasnosti pracujú na svojom výskume a hľadajú spôsob, ako ho komercializovať.

Čo môžete očakávať?

Workshopy, prednášky a panely so zameraním na témy, ako sú duševné vlastníctvo, štruktúra spoločnosti, dátová veda, pitch deck, e-commerce, rizikový kapitál, základy start-upov, ako aj predstavenie niektorých úspešných príkladov z praxe.

S kým sa na podujatí stretnete?

  • Business mentormi
  • Technologickými mentori
  • Úspešnými podnikateľmi
  • Investormi

Projekt je spolufinancovaný vládami Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska prostredníctvom vyšehradských grantov z Medzinárodného vyšehradského fondu. Poslaním fondu je podporovať myšlienky udržateľnej regionálnej spolupráce v strednej Európe. visegradfund.org

Program

Registrácia

Zdroj: https://grantup.sk; https://inova.to, zverejnené: 18. 7. 2022, autor: rpa

Pridať do Google Calendar