Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Na káve s NCPs #4: Silný koordinátor – základný predpoklad úspechu


Začiatok: 23. 05. 2024 13:00

Koniec: 23. 05. 2024 14:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: Národná kancelária Horizontu

Miesto konania: online

Štát: Slovensko
Radi by sme vás pozvali na v poradí už piate podujatie „Na káve s NCPs“ na tému „Silný koordinátor – základný predpoklad úspechuv projektoch programu Horizont Európa. Podujatie sa uskutoční on-line vo štvrtok 23. mája 2024 v čase od 13:00 do 14:00 hod. Pripojiť sa môžete cez link: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a

Podujatie je určené pre mierne pokročilých až pokročilých záujemcov o účasť v programe Horizont Európa v pozícií koordinátora. Počas podujatia sa dozviete o činnostiach koordinátora konzorcionálneho projektu počas tvorby projektového zámeru a následne aj počas implementácie schváleného projektu.

Podujatia bude prebiehať formou Webex videokonferencie a v priebehu celého podujatia budete mať možnosť interaktívne klásť otázky kedykoľvek počas prezentácie. Diskusia je otvorená pre každého a budeme veľmi radi, ak sa do nej zapojíte.

Na podujatie nie je potrebné sa registrovať, stačí, ak v 23.5.2024 o 13:00 hod.  kliknete na link na vysielanie do videokonferencie: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a

 

Pridajte si tento termín do svojho kalendára a zároveň sa vám do kalendára uložia aj termíny našich nasledujúcich online káv.

 

 

 

 

Pridať do Google Calendar