Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Konferencia EUDAT 2022


Začiatok: 13. 09. 2022 14:30

Koniec: 15. 09. 2022 18:00

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: EUDAT CDI

Miesto konania: Konferencia

Štát: Grécko
Zdroj: eudat.eu

Zúčastnite sa konferencie EUDAT 2022 a oboznámte sa s najnovšími trendmi a vývojom v oblasti služieb správy výskumných údajov. Konferencia predstavuje tiež príležitosť nadviazať kontakt so zainteresovanými subjektami v odbore.

Konferencia EUDAT 2022 sa uskutoční v dňoch 13.–15. septembra v Aténach. Konferenciu organizuje EUDAT CDI. V dňoch 14.–15. septembra bude konferencia prístupná širokej verejnosti, zatiaľ čo 13.septembra sa uskutoční uzavreté sprievodné podujatie. Ako súčasť programu konferencie bude predstavená špecializovaná výstava a stretnutie s cieľom podporiť vytváranie nových kontaktov a propagovať najinovatívnejšie služby a aktérov v oblasti.

Kto by sa mal zúčastniť a prečo

Konferencia je prístupná pre všetkých, ale odporúčame, aby sa zúčastnili:

  • Výskumníci a občianski vedci, správcovia úložísk a komunít, aby objavili služby na správu, ukladanie, uchovávanie a zdieľanie výskumných údajov.
  • Aktéri v komunite EOSC, ESFRI, vedeckých zoskupeniach a výskumných infraštruktúrach, aby získali najnovšie informácie o stave techniky a príkladoch použitia niektorých základných služieb na podporu európskeho výskumu.
  • Projekty, výskumné inštitúcie, národné a európske iniciatívy na zviditeľnenie, vytvorenie siete so zainteresovanými stranami a podporu ich aktivít.
  • Poskytovatelia služieb, aby sa dozvedeli, čo im môže EUDAT ponúknuť.
  • Súčasní a potenciálni používatelia EUDAT a používateľské komunity, aby sa dozvedeli o nových hlavných funkciách.

Pozrite si zverejnený program konferencie.

Na konferenciu EUDAT 2022 sa môžete prihlásiť TU.

Zdroj: https://www.eudat.eu/, zverejnené: 20.7.2022, autor: onz

Pridať do Google Calendar