Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Inteligentné riešenia pre sociálne dôležité inovácie v regióne Vyšehradskej štvorky


Začiatok: 21. 11. 2016 09:00

Koniec: 21. 11. 2016 18:30

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: INNOSKART ICT Cluster

Miesto konania: Konferencia

Štát: Maďarsko
Pozývame vás na medzinárodnú konferenciu s názvom Inteligentné riešenia pre sociálne dôležité inovácie v regióne Vyšehradskej štvorky, ktorá sa uskutoční v Budapešti dňa 21. novembra 2016. Je organizovaná ICT klustrom INNOSKART v spolupráci s regionálnymi  partnermi z Vyšehradskej štvorky.

Podujatie sa zameriava na tému “ICT spoločnosť – hospodárstvo a priemysel 4.0” určené pre firmy, univerzity, klastre, atď. ktoré by mali záujem o urýchlenie digitalizácie obchodných procesov prostredníctvom rozvoja a používania “smart riešení”. V prílohe nájdete <a target="_blank" href="/wp-content/uploads/buxus/HORIZONT_2020/ICT/V4_conference_agenda_21-11-2016_Budapest.pdf>program aj <a target="_blank" href=/HORIZONT_2020/ICT/PRESS_RELEASE.docx”>tlačovú správu s podrobnejšími informáciami.
Otvorené sekcie poskytnú prehľad o úspechoch regiónov V4 v oblasti inovácií, obchodu a vývoja klustrovi; okrúhly stôl ponúkne diskusiu a zdieľanie osvedčených postupov a vytváranie sietí.
Veríme, že toto podujatie bude výbornou príležitosťou pre aktérov inovácií z regiónu V4 na nadviazanie nových kontaktov.

Viac informácií o podujatí a registrácia.

Pridať do Google Calendar