Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

INFORMAČNÝ TÝŽDEŇ SC2 A FOODBROKERAGE 2017


Začiatok: 14. 11. 2017 08:00

Koniec: 17. 11. 2017 17:00

Typ podujatia: Odborný seminár

Organizátor: EK

Miesto konania: Odborný seminár

Štát: Belgicko
Európska komisia organizuje Informačný týždeň o spoločenskej výzve Horizont 2020 (SC2), t.j. Potravinová bezpečnosť, udržateľné poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, morský a námorný výskum a výskum v oblasti vnútrozemských vôd a biohospodárstvo

Podujatie sa uskutoční v Bruseli v dňoch 14. – 17. novembra 2017.

Po programe informačného dňa sa dňa 15. novembra 2017, uskutoční sprostredkovateľská burza organizovaná projektom BioHorizon,  ktorej účelom je bezplatné poskytnutie pomoci pri vyhľadávaní správnych partnerov pre návrhy k nadchádzajúcim výzvam (2018) v rámci SC2 a Biotechnology (KET-B). Keďže oficiálne zverejnenie pracovných programov 2018-2020 je naplánované na november 2017 je to ideálna príležitosť na začatie budovania konzorcií!

Hlavnou časťou podujatia budú bilaterálne stretnutia medzi ľuďmi so záujmom o rovnaké témy. Po úspešnej registrácii na podujatie si môžu účastníci automaticky zorganizovať tieto dvojstranné stretnutia s využitím sofistikovaného a intuitívne ovládateľného nástroja na základe profilov a výskumných záujmov, ktoré účastníci zaznamenali v systéme.

Okrem bilaterálnych stretnutí medzi potenciálnymi partnermi projektu sa účastníci stretnú so zástupcami rôznych podporných orgánov a iniciatív, ako aj s národnými kontaktnými partnermi z projektu BioHorizon, ktorý je zodpovedný za organizáciu podujatia. Podujatie predstavuje pre účastníkov príležitosť čerpať z personalizovanej podpory a informácií.

Program podujatí poskytne výskumníkom a podnikateľom aj platformu na prezentáciu svojich projektových nápadov v 5 – minútových prezentáciách.

Viac informácií a program nájdete  na Foodbrokerage2017

Registrácia bude otvorená v septembri 2017.

Pridať do Google Calendar