Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Informačný deň s názvom: Responding to Societal Challenges through Nature and Cultural Heritage based solutions


Začiatok: 08. 12. 2016 09:00

Koniec: 08. 12. 2016 16:00

Typ podujatia: Informačný deň

Organizátor: EK

Miesto konania: Informačný deň

Štát: Belgicko
Radi by sme Vás informovali, že Európska komisia organizuje dňa 8. decembra 2016 v Bruseli Informačný deň pre zainteresované strány.

Cieľom tejto akcie je:
• Odprezentovať aktualizovaný pracovný program Horizont 2020 a výziev pre 2017 týkajúcich sa financovania výskumného a inovačného programu EÚ pre oblasti “Nature-based solutions for urban regeneration and territorial resilience” and ” Heritage-led rural regeneration”.

• Vytváranie sietí, výmena informácií a partnerstiev subjektov zaujímajúcich sa o riešenie hlavných spoločenských výziev.
 
Táto akcia prinesie príležitosť pre rôzne zúčastnené strany zapojené do zelených a modrých infraštruktúr a regenerácie dedičstva (starostovia, projektanti atď) s pokročilými plánmi a projektmi, súkromný sektor (v oblasti stavebníctva, krajiny a stavebné architektúre, vodné hospodárstvo , poistenie, atď.), organizácie občianskej spoločnosti a výskumné organizácie,  stretnúť, diskutovať a komunikovať s koordinátormi vybraných veľkých demonštračných projektov vrátane miest-laboratórií pre prírodu a na báze riešení pre kultúrne dedičstvo.

Pridať do Google Calendar