Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

GLOBSEC 2020 Digital Stage


Začiatok: 26. 08. 2020 00:00

Koniec: 28. 08. 2020 00:00

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: GLOBSEC

Miesto konania: Konferencia
26. – 28. augusta 2020 sa uskutoční virtuálna konferencia GLOBSEC Digital Stage.

COVID-19 jasne odhalil, ako roztrieštený a neistý svet nastal. Pandémia sa dotýkala všetkých aspektov spoločnosti a narúša spôsob, akým sa socializujeme, pracujeme a riadime. Naša spoločná reakcia na duálnu zdravotnú a hospodársku krízu, ktorú spôsobila, ovplyvní budúce generácie.

GLOBSEC stanovil ako naliehavú prioritu identifikáciu vznikajúcich megatrendov, ktoré budú formovať svet po COVID, a vytvorenie platforiem pre tvorcov politiky, podniky a vedúcich predstaviteľov myšlienok, aby v týchto náročných časoch zmapovali najlepšiu cestu vpred.

V júni a júli 2020 sa odborníci GLOBSEC obrátili na sieť medzinárodných zainteresovaných strán s cieľom zhromaždiť spravodajské informácie o transformačných silách, ktoré uvoľnil COVID-19. Zrýchlenie digitálnej transformácie, väčšia vnútorná fragmentácia EÚ, asertívnejšia Čína a zmena rovnováhy globálnej moci, infodémie a verejného zdravia ako nového rozmeru bezpečnostnej politiky boli len niektoré z megatrendov, ktoré vyplynuli z brainstormingových stretnutí.

GLOBSEC 2020 Digital Stage je špeciálna 3-dňová virtuálna konferencia v rámci príprav na GLOBSEC Bratislava Forum, aby sa prediskutovali trendy, ktoré sa identifikovali, aby sa prediskutovali realizovateľné politické odporúčania.

GLOBSEC Digital Stage sa bude konať prakticky, čo umožní účastníkom z celého sveta zapojiť sa do týchto dôležitých diskusií. GLOBSEC sa spojil s XLAB Realtime s cieľom zabezpečiť vysoko kvalitnú produkciu a pohlcujúci zážitok zo živého vysielania. Virtuálna konferencia bude obsahovať viac ako 50 rečníkov vrátane prestávok s renomovanými hosťami.

Program

  • Vysielanie naživo
  • 3D virtuálne štúdio
  • Virtuálne siete
  • Virtuálna zelená miestnosť
  • Medzinárodné mediálne spravodajstvo

Viac informácií a pozvánka

GLOBSEC 2020 Virtual Event

Zdroj: GLOBSEC, zverejnené: 18.8.2020, autor: rpa

Pridať do Google Calendar