Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

FTRNW Tuesdays VOL.56 – Michal Truban: O cyklení firiem a startupov


Začiatok: 06. 10. 2020 18:00

Koniec: 06. 10. 2020 19:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: HubHub a ftrnw

Miesto konania: Webinár
6. októbra 2020 v rámci FTWNW Tuesdays vystúpi Michal Truban s témou o cyklení firiem a startupov.

Businessový a podnikateľský svet za posledných šesť mesiacov digitalizoval svoje produkty a služby míľovými krokmi, flexibilne reagoval na zmeny zákazníckeho správania, zreorganizoval dodávateľské reťazce a prijal tvrdé finančné rozhodnutia. To všetko platí nielen celosvetovo ale aj u nás. Niektoré štádiá a problémy v podnikaní sa ale cyklicky opakujú, pričom vyhnúť sa im môže byť pre prežitie firmy kľúčové.

Bezcyklenia.sk predstavuje novú platformu, ktorej zakladateľom je Michal Truban. Jej cieľom je pomôcť firmám s identifikovaním ich problémov, konzultáciou šitou na mieru a následnými konkrétnymi krokmi. Portfólio pomoci je pomerne široké – od marketingu, rastu, manažmentu, firemnej kultúry až po získanie investície pre expanziu na nové trhy.

Od 18-tich rokov kedy začal budovať svoju firmu Websupport, ktorú neskôr úspešne predal si Michal Truban prešiel viacerými rôznymi pozíciami. Bol pri zrode zmysluplných projektov, úspešných startupov, zažil Silicon Valley ale rovnako mnohé neúspešné podnikateľské pokusy. Investoval tiež svoje peniaze, odovzdával skúsenosti ďalej ako mentor a konzultoval podnikateľské nápady s ktorými sa naňho začínajúci či skúsení podnikavci obracali. Neskôr sa pustil do politiky.

Prečo sa rozhodol teraz pristúpiť k pomoci firmám systematicky? Čo sú kritéria na základe čoho si vyberá komu poradí a komu nie? Kde sa zvyčajne cyklia začínajúce startupy ale aj vyspelé firmy? Čo im bráni v ďalšom raste a úspechu? V diskusii s Michalom Trubanom, hosťom prvého októbrového FTRNW Tuesday odpovieme na tieto a ďalšie zaujímavé otázky.

Sledujte Online cez Facebook Live

Zdroj: https://ftrnw.org, zverejnené: 2.10.2020, autor: rpa

Pridať do Google Calendar