Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Európsky týždeň vodíka: otvorená registrácia


Začiatok: 23. 11. 2020 09:00

Koniec: 27. 11. 2020 18:00

Typ podujatia: Fórum

Organizátor: Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre vnútorný trh, priemysel, podnikanie a malé a stredné podniky (DG GROW), Nemecké spolkové ministerstvom dopravy a digitálnej infraštruktúry, Národná organizácia pre technológie vodíkových a palivových článkov (ERAZ)

Miesto konania: Fórum
FCH JU News image

23. – 27. novembra 2020 sa uskutoční Európsky týždeň vodíka. Týždeň udalostí bude venovaný zásadnej úlohe vodíka pri dosahovaní cieľa EÚ dosiahnuť uhlíkovú neutralitu do roku 2050. Formát podujatia bude tento rok digitálny.

Podujatie je spoluorganizované Generálnym riaditeľstvom Európskej komisie pre vnútorný trh, priemysel, podnikanie a malé a stredné podniky (DG GROW), nemeckým spolkovým ministerstvom dopravy a digitálnej infraštruktúry ako predsedníctvom Rady Európskej únie, národnou organizáciou pre technológie vodíkových a palivových článkov (ERAZ) a v partnerstve s Hydrogen Europe a Hydrogen Europe Research. Prvý ročník Európskeho týždňa vodíka bude obsahovať Európske vodíkové fórum, online konferencie, „matchmaking“ aktivity (partnerské stretnutia), ako aj ocenenia FCH JU (Fuel Cells and Hydrogen Joint Undertaking). S radosťou oznamujeme, že FCH JU bude 24. novembra 2020 organizovať štvrtý ročník slávnostného odovzdávania cien najúspešnejších a najinovatívnejších projektov.

Program a registrácia

Zdroj: https://www.fch.europa.eu, zverejnené: 16.11.2020, autor: rpa

Pridať do Google Calendar