Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Digital Festival 2017


Začiatok: 01. 06. 2017 09:00

Koniec: 01. 06. 2017 20:00

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: Forum Europe

Miesto konania: Konferencia

Štát: Belgicko
Digitálny festival 2017 je jednodňová oslava technológií, myšlienok a celosvetových inovácií, ktoré sa prenášajú do života prostredníctvom rozhovorov, workshopov, diskusií a vystúpení.

Popri politike a zákonodarstve je Brusel domovom dynamickej scény. Digitálny festival preklenuje priepasť medzi tvorcami politík a inovátormi, ktorí majú navzájom nezanedbateľnú hodnotu. Od  rozširujúcich sa startupov, ktoré potreli hranice medzi realitou a virtuálnym svetom, po umelú inteligenciu a internetovú zábavu, je toto podujati miestom kde nezávislý talent, technologické iniciatívy a vedúci priemyselní partneri zdieľajú svoju víziu s tvorcami politík, tlačou a svetom.

Naša digitálna zdravotné laboratórium sa zameria na najnovšie inovácie, ktoré zmenia budúcnosť zdravotnej starostlivosti. Budeme diskutovať o tom, ako podporovať európske podnikateľské talenty. Naši rečníci budú viesť špičkové zasadnutia o fakovým spravach a dátovej žurnalistike a budeme sa pozerať aj na budúcnosť inteligentných miest. A keď budete potrebovať prestávku, zoberte si kávu a naučte sa s nami kódovať. A my sa dokonca pokúsime hacknúť aj zákon!

V roku 2017 sa tešíme na ešte širšie spektrum digitálnych komunít a vzrušujúci rozšírený program. S dôrazom na pripojenie a začlenenie, staňte sa priekopníkmi, ktorí formujú našu spoločnú digitálnu budúcnosť.

Pozrite si program. Aj profily speakrov.

Nezabudnite sa zaregistrovať.

Pridať do Google Calendar