Máte
nápad?

Pomôžeme vám!

Chcem pomoc

Chcem
mentora

Kliknite sem

Domov

Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Špeciálna výročná publikácia o top švajčiarskych startupoch

ERA Aktualita

TOP 100 World shapers of tomorrow

Publikácia „Tvorcovia sveta zajtrajška: Startupy našej budúcnosti“ ukazuje vplyv TOP švajčiarskych startupov za posledných 10 rokov. Publikácia obsahuje fakty a údaje o startupovom ekosystéme vo Švajčiarsku, zobrazuje odvetvia a geografické rozdelenie a uvádza zoznam investorov, ktorí stoja za švajčiarskymi deeptech startupmi.

Publikácia tiež zvýrazňuje spoločnosti, ktoré zmenili svoje odvetvie: Beekeeper, Bestmile, Climeworks, Covagen, DeinDeal, Doodle, GetYourGuide, MindMaze, Scandit a Piavita. Zakladatelia týchto startupov zdieľajú príbehy a diskutujú o svojich úspechoch, ponaučeniach a víziách do budúcnosti.

Čo majú spoločné všetky spoločnosti v publikácii? Všetci sú tvorcami sveta zajtrajška a boli vybrané porotou zloženou zo 100 investorov. Publikácia je informačným a zábavným čítaním nielen pre startup expertov.

Špeciálna výročná publikácia informuje o 438 švajčiarskych deeptech startupoch, ktoré za posledné desaťročie vytvorili 11 100 pracovných miest a získali financovanie 6,1-miliardy CHF. Publikácia obsahuje tiež 10 inšpiratívnych príbehov startupov, ukazuje rozmanitosť inovácií a výber 10 startupov ilustruje, ako švajčiarske deeptech startupy transformujú život v spoločnosti a pomáhajú budovať lepšiu a udržateľnejšiu budúcnosť v súvislosti so zdravím, dlhovekosťou, digitalizáciou a decentralizáciou. Publikácia tiež informuje o spin-off na ETH Zürich, ako sú Covagen AG, Climeworks, Beekeeper, GetYourGuide a Scandit.

Viac informácií

Zdroj: https://www.top100startups.swiss, zverejnené: 15.3.2021, autor: rpa