Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Cluster Collaboration Laboratory (C2Lab) na 12. Výročnom fóre Stratégie EÚ pre dunajský región

Cluster Collaboration Laboratory (C2Lab) na 12. Výročnom fóre Stratégie EÚ pre dunajský región. Zdroj: MIRRI

Z pozície Národného koordinátora Stratégie EÚ pre dunajský región si dovoľujem informovať Vás Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR o možnosti nadviazať kontakty a spoznať nových potenciálnych partnerov pre spoluprácu v rámci dunajského makroregiónu, ktoré možno potenciálne využiť aj pri partnerstvách v programoch nadnárodnej spolupráce Interreg Central Europe a Interred Danube Region Programme a tým posilniť efekty spolupráce a prepojení medzi programami / projektmi a samotnou dunajskou stratégiou.

MÁTE DOBRÝ NÁPAD NA KVALITNÝ PROJEKT? Cluster Collaboration Laboratory (C2Lab) tým správnym miestom pre vás!

Ide o interaktívny workshop priamo zameraný na networking, spoznávanie nových ľudí, vývoj vášho projektového nápadu a mnoho iných súvislostí. Ide o ideálnu platformu pre zdieľanie zručností a rozličných kompetencií C2Lab s podporou slovinského ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí je súčasťou 12. Výročného fóra Stratégie EÚ pre dunajský región, ktoré je organizované v dňoch 25. – 26. október 2023 v Ľubľane/Brdo pri Kranju v Slovinsku.

Na výročnom fóre dunajskej stratégie sa stretnú predstavitelia EÚ, národných vlád, regionálnych a miestnych orgánov a ďalších zainteresovaných strán, aby diskutovali o pokroku v oblasti implementácie cieľov dunajskej stratégie (EUSDR) a formovali jej budúcnosť. Je to príležitosť pre stretnutia zainteresovaných 14 krajín tvoriacich dunajský makroregión, s cieľom výmeny osvedčených postupov a určenia nových príležitostí pre spoluprácu.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE o C2lab Cluster Collaboration Laboratory nájdete na: https://clustercollaboration.eu/content/c2lab-ljubljanabrdo-pri-kranju-slovenia

MOŽNOSŤ REGISTRÁCIE je spustená na: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/C2Lab_Slovenia_Registration

Zdroj: MIRRI, zverejnené: 7. 9. 2023, autor: rpa