Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Biochemistry Congress FEBS3+ 2023

XXVIIth Biochemistry Congress 2023. Zdroj: https://cib-center.org

V dňoch 10.9. – 13.9.2023 sa uskutoční „ XXVIIth Biochemistry Congress 2023“,  ktorý je organizovaný ako FEBS3+ meeting v príjemnom prostredí vo Vysokých Tatrách v Grand hoteli Bellevue v Hornom Smokovci.

Kongres organizuje  Slovenská spoločnosť pre biochémiu a molekulárnu biológiu v úzkej spolupráci s Českou, Maďarskou a Ukrajinskou spoločnosťou s podporou  medzinárodnej organizácie  FEBS. Koná sa v období, keď si vedecká komunita pripomína objav prvej rekombinantnej molekuly DNA. Pozvaní sú tiež významní vedci zo zahraničia.   

Konferencia poskytuje platformu na prezentáciu a diskusiu o aktuálnych trendoch vo výskume v Life Sciences,  biomedicínskom a bioinformatickom výskume, ale aj náhľady na multidisciplinárny prístup vo vzdelávaní v príbuzných vedných odboroch, v biochémii, molekulárnej biológii, biomedicíny a iných.

V rámci konferencie je  otvorená odborná sekcia týkajúca sa transferu technológií, momentálne sa návrhy sekcií dopĺňajú  na kongresovú stránku ako Topics and Chairs:

7. Biotechnology and Technology Transfer in Life Sciences

  • Prof. RNDr. Pavol Miškovský, DrSc. (UPJŠ – Pavol Jozef Šafárik University in Košice, TIP – UPJŠ – Technology and Innovation Park of the Pavol Jozef Šafárik University in Košice)

  • Prof. RNDr. Erik Sedlák, DrSc. (UPJŠ – Pavol Jozef Šafárik University in Košice, TIP – UPJŠ – Technology and Innovation Park of the Pavol Jozef Šafárik University in Košice

Všetky dostupné informácie o budúcom kongrese ako aj otvorenie registrácie sú dostupné na novej  kongresovej  web stránke spoločnosti  SSBMB

Ak plánujete odbornú účasť na  konferencii: Registrácia je otvorená  a predlžená  so zľavneným kongresovým poplatkom do konca júna 2023.

Viac informácií:

XXVIIth Biochemistry congress

Zdroj: https://cib-center.org, zverejnené: 21. 6. 2023, autor: rpa