HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Webinár: Startups Bootcamp V4

Podujatia

 • Začiatok
  13.04.2021, 15:00
 • Koniec
  13.04.2021, 17:00
 • Typ podujatia
  Webinár
 • Organizátor
  Embassies of Israel 🇮🇱 to the V4
 • Miesto konania
  online
 • Odkaz na webovú stránku
No alternative text description for this image

13. apríla 2021 o 15:00 sa uskutoční webinár „Startups Bootcamp V4“. Organizátorom podujatia je Veľvyslanectvo Izraela v krajinách V4. Partnerom podujatia je CIVITTA.

Medzi startupmi v krajinách V4 existuje skutočná túžba po izraelskom know-how a osvedčených postupoch. Po úspešnom prvom vydaní V4 + 1 Startups Bootcamp padlo rozhodnutie usporiadať druhé vydanie s cieľom pomôcť startupom počas krízy Covid-19. Pozvané sú európske startupy z krajín Vyšehradskej štvorky, aby sa zúčastnili Bootcampu V4 + Israel.

Israel + V4 Startup Bootcamp je program predinkubácie, ktorý je určený na zdokonalenie zručností startupov a vytváranie sietí medzi tímami, izraelskými odborníkmi, miestnymi mentormi a partnermi. Program sa koná prakticky na viac ako 11 sekciách vrátane oficiálneho otváracieho podujatia a Demo dňa.

Vítame podnikateľov v štádiu nápadu alebo výskumu, aby si mohli vychutnať prístup k niektorým z najlepších izraelských odborníkov, miestnym mentorom a rizikovému kapitálu (VC) a posunúť ich uvedenie na vyššiu úroveň. Relevantné žiadosti budú skontrolované a vyhodnotené a na účasť v programe bude pozvaných iba 10 najlepších uchádzačov z každej krajiny.

Registrácia

Viac informácií

Zdroj: CIVITTA; https://www.startupsbootcampv4.com, zverejnené: 13.4.2021, autor: rpa