HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Virtual Summit: IoT v priemysle

Podujatia

Pripojte sa k virtuálnemu podujatiu o tom, ako inovácie v oblasti priemyselného internetu vecí (IoT) formujú budúcu priemyselnú revolúciu. Tento virtuálny samit je prvý svojho druhu s globálnym zameraním, zameraný na technológie a riešenia, ktoré spoluvytvárajú toto jedinečné odvetvie hospodárstva.

Virtuálny samit je najlepšou príležitosťou na vytváranie sietí, angažovanosť a skúmanie príležitostí, ktoré urýchľujú vaše obchodné vzťahy a výsledky. Nezáleží na tom, či je vaša spoločnosť producentom softvéru, vlastníkom závodu na integráciu systémov alebo výrobcom strojov. Spolu so zástupcami spoločnosti Advantech a hosťami z popredných svetových predstaviteľov priemyslu môžte diskutovať o súčasnej ekonomickej situácii a zmenách na trhu.

Pripojte sa k podujatiu

  • Zoznámte sa s vedúcimi pracovníkmi spoločnosti Advantech a zistite viac o vízii spoločnosti v oblasti priemyselnej automatizácie
  • Networking s rovnako zmýšľajúcimi profesionálmi prostredníctvom platformy pre osobné stretnutia
  • Zistite viac o globálnych trendoch a diskutujte o najnovších priemyselných technológiách IoT
  • Zoznámte sa s tímom Advantech a spolupracujte na úrovni vašej krajiny

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o konferencii Industrial IOT World Partner 2020, navštívte webovú stránku. Môžete sa zaregistrovať kedykoľvek, aby ste si zabezpečili odkaz na konkrétnu sekciu, ktorá vás zaujíma.

Viac informácií a registrácia

Zdroj: ADVANTECH, zverejnené: 3.9.2020, autor: rpa