HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Tunisia and EU space data: what opportunities for the transport and agricultural sectors?

Podujatia

EU Global Action on Space
Zdroj: EU Global Action on Space

EU Global Action on Space organizuje dňa 23. marca od 10:00 – 12:00 webinár Tunisia and EU space data: what opportunities for the transport and agricultural sectors?.

Na webinári sa bude skúmať potenciál Vesmírneho programu Únie pre poľnohospodársky a dopravný sektor v Tunisku. Odborníci z Európskej komisie, Agentúry Európskej únie pre vesmírny program (EUSPA) a miestnych inštitúcií predstavia pridanú hodnotu, ktorú môžu tuniským inštitúciám a zainteresovaným stranám v týchto dvoch sektoroch priniesť hlavné zložky Vesmírneho programu Únie, Galileo, EGNOS a Copernicus.

Termín konania webinára: 23.3.2022, 10:00 – 12:00, online

Jazyk webinára: francúzština, angličtina

PROGRAM

Registrácia

EU Global Action on Space

EU Global Action on Space propaguje Vesmírny program Únie na celom svete a podporuje medzinárodnú spoluprácu s využitím údajov a služieb z vesmíru. Prostredníctvom série cielených tematických podujatí v rôznych globálnych cieľových regiónoch, predstavuje rôzne výhody, ktoré môžu programy Copernicus, EGNOS a Galileo ponúknuť aj mimo EÚ. Taktiež poskytuje celý rad partnerských zdrojov umožňujúcich spoločnostiam a organizáciám z EÚ a mimo nej spolupracovať v oblasti vesmíru aj mimo nej. Cieľom aktivít je rozšíriť a zlepšiť uplatňovanie vesmírneho programu v prospech spoločnosti.

Zdroj: www.eu-global-space.eu, zverejnené: 18.03.2022, autor: kha