HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Horizont 2020: európsky program podpory a stimulácie inovačného ekosystému

Podujatia

Monika Smolková, poslankyňa Európskeho parlamentu a Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli Vás pozývajú na odborný seminár  Horizont 2020: európsky program podpory a stimulácie inovačného ekosystému  19.3.2018 o 10:00 v Univerzitnej knižnici Technickej Univerzity v Košiciach.

  

Rámcový program EÚ Horizont 2020 je najväčším programom pre vedu, výskum a inovácie na svete. Získať H2020 granty v celosvetovej konkurencii nie je jednoduché, ale nie je to ani nemožné. Aj tieto európske fondy dokážu prispieť k tomu, že sa z Košíc stane atraktívny magnet pre inovácie. Aby sa Košice stali takýmto mestom, je potrebné zapojiť do celého inovačného procesu občanov, politické autority, univerzity, lokálne firmy a veľké podniky.

Vieme vytvoriť z Košíc inteligentné mesto a stredisko inovácií na Slovensku? Ako zapojiť do tohto procesu všetkých aktérov na občianskej, inštitucionálnej či politickej úrovni? V čom majú Košice oproti iným mestám výhodu a prečo by sa práve Košice mohli stať „slovenským Brnom“?

Príďte s nami diskutovať o tom, ako môžeme vytvoriť z Košíc slovenské centrum inovácií a inteligentné mesto, ktoré bude úspešným slovenským príbehom.

Program Vám pošleme v najbližších dňoch v oficiálnej pozvánke, registrovať sa však môžete už teraz!

REGISTRÁCIA