HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

BBI JU Open Info Day & brokerage event 2016

Aktualita

Dovoľujeme si Vás informovať, že registrácia na Informačný deň a Brokerage Event spoločného podniku BBI. Prípomíname, že akcia sa koná 21. apríla 2016 v Bruseli.

Registrácia je bezplatná, ale je povinné a musí byť urobená prostredníctvom elektronického registračného nástroja. Nakoľko je počet miest limitovaný, odporúčame Vám, registrovať sa čo najskôr.

Cieľom tejto akcie je dať dohromady potenciálnych účastníkov ktorí sa zaujímajú o výzvy na predloženie návrhov pre BBI JU 2016 . Srdečne vítame všetkých potenciálnych žiadateľov vrátane malých a stredných podnikov, priemyslu a akademickej obce.

Dopoludňajší program ponúkne informácie o iniciatíve BBI JU a o  všetkých aspektoch procesu výziev pre BBI JU. Podrobnosti o témach výziev v roku 2016, viac informácií o evente a aktualizovaný program je k dispozícii na webových stránkach BBI JU.

Popoludní budete mať príležitosťou viesť face-to-face úvodné rokovania s využitím nástroja BBI JU Partnership Platform. Najprv je nutné vytvoriť alebo aktualizovať svoj odborný / firemný profil v  BBI JU partnerskej platforme. Viac informácií a prístup k partnerskej platformu BBI JU môžete si nájsť na web stránke spoločného podniku BBI.

Súbežne bude prebiehať Brockerage Event, na ktorom budú mať účastníci možnosť dozvedieť sa viac o tomto BBI konzorciu, o synergiách s ostatnými programami a zároveň sa stretnúť s národnými  zástupcami z mnohých členských štátoch. Administratívni pracovníci program BBI JU  budú tiež k dispozícii a budú Vám odpovedať na konkrétne otázky ohľadom výzviech BBI JU a procesov a procedúr.