Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Národný informačný deň pre klaster 3


Začiatok: 06. 06. 2024 13:30

Koniec: 06. 06. 2024 15:30

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: Národná kancelária Horizontu

Miesto konania: online

Štát: Rakúsko

Odkaz: https://eraportal.sk/horizont-europa/heu-globalne-vyzvy/heu-globalne-vyzvy-civilna-bezpecnost-pre-spolocnost/
Národná kancelária Horizontu vás pozýva na podujatie s názvom „Predstavenie nových výziev z pracovného programu na rok 2024 – klaster 3“, ktoré sa uskutoční dňa 6. júna 2024 v čase 13:30 – 15:30 hod. online.

Hlavným zámerom podujatia je predstaviť témy v rámci plánovaných výziev na podávanie projektových návrhov v klastri 3 v rámci programu Horizont Európa zamerané na oblasť bezpečnostného výskumu.

Národný kontaktný bod pre klaster 3 odprezentuje plánované výzvy v rámci pracovného programu klastra 3: Civilná bezpečnosť pre spoločnosť. Účastníci budú mať možnosť vypočuť si aj informácie o službách poskytovaných v rámci Národnej kancelárie Horizontu a tiež sa dozvedieť viac o úspešných projektoch z klastra 3.

Cieľovou skupinou sú univerzity, výskumné inštitúcie, súkromný sektor, priemysel zástupcovia verejných a štátnych inštitúcií a neziskové organizácie, ktoré majú záujem o účasť na výzvach Horizont Európa, klaster 3.

Predbežný program podujatia – zmena programu vyhradená organizátorom.

Na podujatie je potrebné sa registrovať, a to vyplnením formulára nižšie. Link na vysielanie vám zašleme emailom deň pred podujatím.

Pre viac informácií kontaktujte národný kontaktný bod – Marta Kollárová

 

Prihlásiť sa na podujatie


Pridať do Google Calendar