Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Vesmírna konferencia VýťahConf v Bratislave


Začiatok: 11. 04. 2024 08:30

Koniec: 11. 04. 2024 18:00

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: VýťahConf

Miesto konania: Tomášikova 48 ÚSTREDIE, 832 37 Bratislava

Štát: Slovensko

Odkaz: https://www.vytahconf.com
Konferencia VýťahConf prináša do Bratislavy viac ako 10 špičkových medzinárodných rečníkov – vedcov, podnikateľov a investorov, ktorí budú zdieľať svoje know-how a diskutovať najnovšie vesmírne technologické a obchodné trendy.

Účastníci môžu očakávať prezentácie na štyri vesmírne témy: softvér, hardware, “new space” a pokrývanie systému podpory pre startupy v oblasti vesmíru. Od digitálnych produktov a služieb, umelej inteligencie, kybernetickej bezpečnosti až po rakety, roboty a satelity. Vesmírny priemysel nie je len o hardvéri. Zahrňuje širokú škálu profesií s technickými aj netechnickými znalosťami.

Program zahŕňa aj Cassini Matchmaking, iniciatívu Európskej komisie, ktorá ponúka podporu start-upom, scaleupovým spoločnostiam a malým a stredným podnikom pri príprave matchmakingu s investormi a korporáciami.

Prudký rozvoj vesmírneho priemyslu pripomína rast internetového businessu v 90. rokoch – výskum opúšťa univerzity a dostáva sa do rúk jednotlivcov, ktorí zakladajú nové a nové firmy. Ste aj vy pripravení na vznik nových technologických gigantov vesmírneho priemyslu?

Čo sa deje vo vesmírnom priemysle a ako z toho profitovať sa dozviete na tohtoročnej VýťahConf v Bratislave už zajtra, 11. apríla 2024.

Registrujte sa tu.

Zdroj: Vytah, 10.4.2024, nim

Pridať do Google Calendar