Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Space Technologies for Healthcare


Začiatok: 15. 11. 2022 17:00

Koniec: 15. 11. 2022 18:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: EBN, EUSPA

Miesto konania: Webinár
Space Technologies for Healthcare
Zdroj: EBN

Pripojte sa dňa 15. novembra 2022 od 17:00 do 18:00 na ďalší zo série webinárov na tému: Space Technologies for Healthcare. EBN spolu s Agentúrou EÚ pre vesmírny program (EUSPA) organizuje sériu webových seminárov prezentujúcich ako vesmírne údaje obohacujú priemyselné odvetvia. Počas webinárov EUSPA predstaví vesmírne programy a aktivity EÚ pre podnikateľov a startupy. Hlbšie sa ponorí do toho, ako môžu vesmírne údaje obohatiť rôzne odvetvia, a predstaví príklady existujúcich projektov.

Zdravotnícke startupy a spoločnosti už využívajú údaje z vesmíru na lepšie pochopenie chorôb, ktoré treba liečiť, odporúčajú občanom blížiace sa znečistenie ovzdušia alebo úroveň UV indexu alebo predpovedajú príznaky peľovej alergie.

Potenciál nových inovatívnych riešení a služieb s pridanou hodnotou využívajúcich vesmírne údaje na celkovú ochranu a obohatenie zdravia občanov je obrovský. Na tomto webinári sa účastníci dozvedia o trendoch a využití satelitných údajov v zdravotníctve a existujúcich prípadoch použitia.

Prednášku vedú experti EUSPA Marketa Gladysev a Jacopo Ovarelli.

Pred podujatím sa zaregistrujte.

Termín konania podujatia: 15. november 2022, 17:00 – 18:00, online

Viac informácií

Registrácia

Zdroj: www.ebn.eu, zverejnené: 8.11.2022, autor: kha

Pridať do Google Calendar