Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

NextStep Science Conference 2022


Začiatok: 16. 03. 2022 17:00

Koniec: 16. 03. 2022 20:00

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: NextStep Science

Miesto konania: Konferencia
Banner podujatia: NextStep Science Conference 2022
2. ročník podujatia NextStep Science Conference 2022. Zdroj: https://nextstepscience.org

Kariérne podujatie šité na mieru pre prírodovedcov

Začal/a si už rozmýšľať, čo budeš robiť po škole, alebo ako sa vieš zapojiť do rôznych aktivít a stáži už počas vysokoškolského štúdia? Nenechaj si ujsť príležitosť a príď na 2. ročník podujatia NextStep Science Conference!

NextStep Science Conference je podujatie plné nepoznaných príležitostí, kde zistíš, aké možnosti sebarealizácie máš v rámci odboru a možno aj trochu mimo neho. Skrátka príležitosti, ktoré Ti pomôžu spraviť prvý krok k vysnívanej kariére. Je to na tebe!

Pre koho je podujatie určené

Ak študuješ prírodovedné, chemické, biofyzikálne odbory, farmáciu, alebo si nadšenec biológie a nových technológii, vykroč s nami a zober príležitosť do vlastných rúk. Získaš možnosť odlíšiť sa od ostatných, nájsť najlepšie pracovné ponuky, stáže alebo rôzne aktivity, vďaka ktorým si zvýšiš šance na trhu práce.

Okrem toho ťa čaká bohatý program plný zaujímavých prednášok a diskusií, interaktívnych workshopov a inšpiratívnych osobností zo sveta vedy, startupov, neziskoviek a množstvo atrakcií počas celého podujatia. Nebude chýbať ani after party po podujatí.

Cena, ako a kedy sa pripojím

Podujatie sa uskutoční 16. marca 2022 o 17:00 vo Vedeckom parku Univerzity Komenského v Bratislave a tiež online cez ZOOM. Podujatie je spoplatnené sumou 6,- €. Lístky si môžete kúpiť cez Tootoot.

Viac informácií:

NextStep Science Conference 2022

Zdroj: https://vedanadosah.cvtisr.sk; https://nextstepscience.org, zverejnené: 3. 3. 2022, autor: rpa

Pridať do Google Calendar