Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Konferencia Vízie Erasmus+


Začiatok: 28. 01. 2022 09:00

Koniec: 28. 01. 2022 00:00

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: SAAIC

Miesto konania: Konferencia
Konferencia Vízie Erasmus+

Erasmus+ na Slovensku vytvára už 23 rokov množstvo skvelých príležitostí pre žiakov, študentov, pedagogických a odborných zamestnancov, pracovníkov s mládežou, dobrovoľníkov aj samotným mladým ľuďom stráviť čas v zahraničí a zlepšiť tak svoje poznatky, rozšíriť si obzory, získať nové zručnosti a kompetencie a následne sa uplatniť lepšie na trhu práce.

Konferencia Vízie Erasmus+ sa bude konať 28. januára 2022 od 9:00 a môžete ju sledovať online na stránke Erasmus+.

Konferencia Vízie Erasmus+ je určená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú a pracujú na tom, aby na Slovensku fungovalo inovatívne formálne a neformálne vzdelávanie. Vďaka medzinárodným študijným mobilitám a spoluprácam, ktoré podporuje program Erasmus+, sa otvára ohromný priestor príležitostí v tejto oblasti.

Práve preto je program Erasmus+ win-win. Školy a inštitúcie získajú financie na vzdelávanie svojich zamestnancov, spolupracovníkov a žiakov, ktorí zažijú nové metódy vzdelávania sa. Organizácie si tak zároveň budujú svoju značku – imidž moderných a trendy organizácií.

Nový program prináša nový vietor. Čo sa dá urobiť lepšie? Aké sú vízie medzinárodného vzdelávania a práce s mládežou? Odpovede na tieto – a mnohé ďalšie – otázky prinesie konferencia Vízie Erasmus+.

Viac informácií:

Erasmus+ včera, dnes a zajtra

Zdroj: https://www.erasmusplus.sk, zverejnené: 13. 12. 2021, autor: rpa

Pridať do Google Calendar