Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Expandeco Live: Lucia Šicková (Pixel Federation)


Začiatok: 01. 04. 2021 18:00

Koniec: 01. 04. 2021 19:00

Typ podujatia: Diskusia

Organizátor: Expandeco.sk

Miesto konania: Diskusia
1. apríla 2021 o 18:00 sa uskutoční online rozhovor s Luciou Šickovovou, spoluzakladateľkou Pixel Federation, na tému vzdelávanie, rozvojové programy a vnútorná motivácia.

Lucia Šicková, spoluzakladateľka spoločnosti Pixel Federation, je skúsená manžérka s jedinečnými zručnosťami v oblasti ľudských zdrojov a riadenia IT. Aktuálne sa venuje riadeniu rozvojových programov spoločnosti a riadeniu aktivít Edufactory by Pixel Federation, ktoré sú zamerané na podporu a tvorbu edukatívnych projektov.

Učenie považuje za životný prístup a vzdelávací systém za cestu k budovaniu vnútornej motivácie, komunikačných a kooperačných schopností a adaptability kritického myslenia.

Spoločnosť Pixel Federation bola snom štyroch mladých ľudí programovať hry. Začínali v prenajatých industriálnych priestoroch, do ktorých im zatekalo. O pár mesiacov na to sa im podarilo presťahovať do nových priestorov v centre Bratislavy, kde začali pracovať na veľmi úspešnej hre TrainStation, ku ktorej sa neskôr pridali aj mobilné verzia hier Diggy’s Adventure a Seaport.

Registrácia

Livestream

Priestor na otázky

Zdroj: Pixel Federation, zverejnené: 1.4.2021, autor: rpa

Pridať do Google Calendar