Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Digitálna konferencia: Úloha patentov vo svete riadenom umelou inteligenciou


Začiatok: 17. 12. 2020 15:00

Koniec: 18. 12. 2020 12:30

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: The European Patent Office (EPO)

Miesto konania: Konferencia
EPO (Európsky patentový úrad) organizuje v dňoch 17. a 18. decembra 2020 konferenciu „Úloha patentov vo svete poháňanom umelou inteligenciou“. Táto konferencia nadväzuje na úspech prvej udalosti v oblasti umelej inteligencie, „Patenting Artificial Intelligence“ v máji 2018. Poskytuje platformu pre tvorcov politík, investorov, vynálezcov, malé a stredné podniky, akademikov a odborníkov v oblasti duševného vlastníctva (IP) na výmenu názorov a zdieľanie odborných znalostí o AI a právach duševného vlastníctva.

Podujatie začne aktualizáciou najnovších strategických projektov EPO a jej partnerov IP5 v oblasti patentov a umelej inteligencie. Pozrieme sa na právne aspekty týkajúce sa patentovateľnosti inovácií súvisiacich s AI, ako aj na nástroje, ktoré by mohli ovplyvniť spôsob našej práce. Dostanete prvý pohľad na výsledky najnovšej štúdie nášho hlavného ekonóma o štvrtej priemyselnej revolúcii a tiež si vyskúšate cestu zakladateľa SME pri zdieľaní jeho úspešného príbehu.

Budú príležitosti klásť otázky. Na záver sa hlboko ponoríme do posledných správ a návrhov Európskej komisie a Európskeho parlamentu týkajúcich sa umelej inteligencie a duševného vlastníctva a budeme diskutovať o implementácii prístupu zameraného na človeka. Podujatie je bezplatné a môžete sa zúčastniť jedného, ​​niektorých alebo všetkých zasadnutí. Vyžaduje sa registrácia. Ak máte akékoľvek otázky, pošlite e-mail na adresu: patentevents@epo.org.

Registrácia

Program

Viac informácií

Zdroj: EPO, zverejnené: 27.11.2020, autor: rpa

Pridať do Google Calendar