Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Space Pitches and Space Awards 2021

Space Awards and Space Pitches 2021

Pridajte sa k Space Awards a Space Pitches 2021, podujatiu, ktoré predstavuje najlepších európskych podnikateľov z globálnych súťaží v oblasti vesmírnych inovácií Copernicus Masters a Galileo Masters!

Rok 2021 bol pre európske preteky do vesmíru výnimočný. Spustenie nového nariadenia o vesmírnom programe EÚ zlepší kapacity programov Copernicus a Galileo, zjednoduší právne rámce a podporí nové príležitosti. Pri príležitosti tohto míľnika pre európsky vesmírny sektor budú v roku 2021 v rámci Space Awards a Space Pitches ocenení najinovatívnejší priekopníci v oblasti vesmíru. Udelených bude viac ako 35 cien a ceremoniál sa bude vysielať naživo. Staňte sa súčasťou tohto zážitku a objavte špičkové riešenia využívajúce údaje z pozorovania Zeme a satelitnej navigácie – odkiaľkoľvek na planéte!

Space Awards sú vyvrcholením každoročnej súťaže Copernicus Masters a Galileo Masters. AZO ako organizátor oboch súťaží už po 18. raz spája popredné inštitúcie, prosperujúce začínajúce podniky a ocenených podnikateľov z európskej vesmírnej komunity.

Najlepším podnikateľom, ktorí riešia globálne výzvy pomocou programov Copernicus a Galileo, odovzdajú ceny renomovaní rečníci. Ceny odovzdajú vysokopostavení predstavitelia Európskej komisie, Agentúry Európskej únie pre vesmírny program (EUSPA), Európskej vesmírnej agentúry (ESA) a iní.

Program

Space Day 2021 bude zahŕňať dva hlavné body každoročného cyklu súťaží v oblasti vesmírnych inovácií: Space Pitches a slávnostné udeľovanie cien Space Awards.

Počas Space Pitches predstavia naše vychádzajúce hviezdy – všetkých národných a regionálnych víťazov cien Copernicus a Galileo.

Poznačte si do kalendára: 14. december 2021, online

Viac informácií a registrácia

Zdroj: https://copernicus-masters.com/awards/, zverejnené: 9.12.2021, autor: kha