Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Karpatská cena za sociálne inovácie 2021 – prihlasovanie

Komunitné projekty a iniciatívy z východného Slovenska sa môžu uchádzať o Karpatskú cenu za sociálne inovácie.

Prihlasovanie do 15. 11. 2021, 23:59.

O Karpatskú cenu sa môžu uchádzať projekty a iniciatívy organizácií a neformálnych zoskupení z Košického a Prešovského kraja realizované počas posledných dvoch rokov (rozhoduje dátum ukončenia realizácie alebo jej etapy).

Prihláška je dostupná online.

Viac informácii

Medzinárodná Karpatská platforma občianskych organizácií prepája iniciatívy z občianskeho sektora v 4 krajinách Karpatského regiónu. Tento rok vyhlasujú pilotný ročník ocenenia Karpatská cena za sociálne inovácie. Udeľovanie Karpatskej ceny na Slovensku zastrešuje ETP Slovensko – Centrum pre udržateľný rozvoj. Porota, ktorá bude vyberať najlepší zo slovenských projektov prihlásených v tomto ročníku, bude zložená zo zástupcov organizácií ETP Slovensko, Karpatskej nadácie a Košice IT Valley.

Prihlasovať sa môžu realizované projekty registrovaných organizácií občianskej spoločnosti a neformálnych skupín so sídlom a pôsobením v Karpatskom regióne (na Slovensku je to Košický a Prešovský kraj).

Projekt Karpatskej ceny za sociálne inovácie podporili International Visegrad Fund v rámci spolupráce medzinárodnej Karpatskej platformy občianskej spoločnosti a Friedrich Ebert Stiftung.

Zdroj: https://etp.sk, zverejnené: 10. 11. 2021, autor: rpa