Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Informácia o podujatí PA7: Uľahčenie spolupráce v oblasti výskumu a inovácií v dunajskom regióne

Hero Image

V mene koordinačného tímu PA7 (Priority Area 7) vás pozývame na online informačný deň na tému „Uľahčenie spolupráce v oblasti výskumu a inovácií v dunajskom regióne“, ktoré sa uskutoční 28. októbra 2021 (prostredníctvom platformy Zoom).

Oficiálna webová stránka podujatia, vrátane informácií o registrácii, programe a ďalšie podrobné informácie sú dostupné na webovej stránke podujatia.

Toto podujatie je organizované na základe výsledkov minuloročnej analýzy v súvislosti s nižšou účasťou výskumných pracovníkov dunajského regiónu na programe Horizont Európa (viď Participation of the Danube Region Countries in Horizon 2020 – Analysis).

V priebehu tohto týždňa sa začína personalizovaná kampaň podujatia medzi podpornými štruktúrami programu Horizont Európa z dunajského regiónu a mimo neho.

Zároveň stále sa zvažuje možnosť propagovať toto podujatie ako sprievodnú aktivitu 10. výročného fóra Stratégie EÚ pre dunajský región (EUSDR).

Je to pilotná iniciatíva tohto druhu (t. j. informačné podujatie vrátane Brokerage Event), preto je organizované so silnou podporou mnohých partnerov z celého regiónu, s nadšením a veľkým rešpektom.

Budeme sa tešiť na váš názor, vstupy, návrhy a tiež na osobné stretnutie s vami na výročnom fóre v Bratislave.

Zdroj: EUSDR, zverejnené: 4. 10. 2021, autor: rpa