Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

Circular Regions: Registrácia na stretnutia stakeholderov

Slovak Business Agency a Inštitút Cirkulárnej Ekonomiky si Vás dovoľujú pozvať na online stretnutia stakeholderov v rámci projektu Circular Regions SK-HU, ktoré sa uskutočnia 9. júna 2021 od 9:00. Zamerajú sa na sektory: plasty, potraviny a ich obaly, stavebníctvo, turizmus. Stretnutia sú určené pre zástupcov spoločností, tvorcov politík, rôzne združenia a expertov z daných oblastí.

Cieľom stretnutí je:

  • vo vybraných sektoroch definovať problémy a príležitosti k prechodu na obehové/cirkulárne fungovanie

  • podporiť networking

  • zistiť, aké služby by pomohli malým a stredným podnikom s prechodom na cirkulárnu ekonomiku.

Výstupy zo stretnutí budú slúžiť ako podklady pre vytvorenie služby, ktorá bude malým a stredným podnikom ponúkaná bezplatne v rámci projektu Circular Regions.

Počas stretnutí privítame aj zástupkyne a zástupcov našich partnerských organizácií, ktorí odprezentujú zaujímavosti zo sveta obehového hospodárstva v Maďarsku. Stretnutia prebehnú v slovenskom jazyku.

Viac informácií obdržíte po vyplnení registračného formulára pár dní pred podujatím. Počet diskutujúcich je obmedzený! Ak sa naplní kapacita, budete informovaný a budete vedený/á ako náhradník/čka. V prípade potreby kontaktujte rasova@sbagency.sk alebo luptakova@incien.sk.

Cieľom stretnutí je:

  • vo vybraných sektoroch definovať problémy a príležitosti k prechodu na obehové/cirkulárne fungovanie
  • podporiť networking

Registrácia

Zdroj: SBA, zverejnené: 3. 6. 2021, autor: rpa