Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

10. výročné fórum Stratégie EÚ pre dunajský región (EUSDR)

Image module

V mene slovenského predsedníctva EUSDR oznamujeme, že webová stránka 10. výročného fóra Stratégie EÚ pre dunajský región (EUSDR) je online a registrácia je už otvorená.

Vstupná stránka je prvým kontaktným bodom a predbežnou registráciou pre všetkých účastníkov, ktorí sa pripoja k výročnému fóru online. Pre všetkých rečníkov a účastníkov (politici, NC, PAC, EK, DTP atď.) bude včas pripravený samostatný informačný a registračný formulár.

Upozorňujeme, že program je predbežný a môže sa zmeniť. Nové informácie budú pridané v priebehu postupu plánovania.

10. výročné fórum EUSDR, ktoré spoločne organizujú Slovenská republika, Európska komisia, Dunajský nadnárodný program a s podporou Dunajského strategického bodu, sa uskutoční 26.-27. októbra 2021. Výročné fórum EUSDR sa uskutoční hybridne formát. To znamená, že sa organizátori a predstavujúci účastníci fyzicky stretnú v Bratislave, odkiaľ bude streamované celé Výročné fórum. Rečníci budú mať svoje prezentácie na mieste a registrovaní online účastníci budú mať možnosť interaktívne sa zúčastňovať diskusií prostredníctvom jednej z použitých online platforiem.

10. výročné fórum EUSDR bude tiež skvelou príležitosťou na oslavu 10 rokov makroregionálnej spolupráce v dunajskom regióne.

Zdroj: https://danube-region.eu, zverejnené: 6. 8. 2021, autor: rpa