Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

International Networking Event: Adaptation to Climate Change & Climate-Neutral and Smart Cities


Začiatok: 10. 02. 2022 11:00

Koniec: 10. 02. 2022 18:30

Typ podujatia: Brokerage event

Organizátor: Scientific and Technological Research Council of Turkey (TÜBİTAK), Sabancı University, Marmara Municipalities Union

Miesto konania: online
Scientific and Technological Research Council of Turkey (TÜBİTAK), Sabancı University a Marmara Municipalities Union v spolupráci s medzinárodnou sieťou Enterprise Europe Network organizujú dňa 10. februára 2022 medzinárodné sieťovacie podujatie k misiám Adaptácia na zmenu klímy a Klimaticky neutrálne a inteligentné mestá.

Misions Networking event 2022

Cieľom podujatia je umožniť stretnúť sa účastníkom z výskumných inštitúcií, priemyselných organizácií a miestnych orgánov, ktorí majú ambiciózne ciele v oblasti adaptácie na zmenu klímy a klimaticky neutrálnych a inteligentných miest. V rámci oboch misií sú v súčasnosti otvorené viaceré výzvy, v rámci ktorých hľadajú účastníci podujatia vhodných projektových partnerov.

Ďalšie ciele podujatia:

● predstaviť možnosti financovania EÚ v oblasti adaptácie na zmenu klímy a klimaticky neutrálnych a inteligentných miest, 

● umožniť účastníkom zúčastniť sa online stretnutí 1:1,   

● podporovať medzisektorovú a multisektorovú spoluprácu.

● zdieľať projektové nápady, ktoré môžu inšpirovať ostatných k vypracovaniu nových projektov.

Program

Registrácia je otvorená do 8. februára 2022.

S registráciou v systéme b2match, vypracovaním profilu Vám veľmi radi pomôžeme. V prípade doplňujúcich otázok nás prosím kontaktujte.

Zdroj, 26.1.2022 aktualizované 28.1.2022, elz, mit

Pridať do Google Calendar