Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Info Session – European Innovation Procurement Awards


Začiatok: 30. 05. 2024 14:00

Koniec: 30. 05. 2024 15:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: EISMEA

Miesto konania: online

Odkaz: https://eic.ec.europa.eu/events/online-info-session-european-innovation-procurement-awards-info-session-30-may-2024-2024-05-30_en


Európska rada pre inovácie (EIC) a výkonná agentúra pre malé a stredné podniky (EISMEA) organizujú dňa 30. mája 2024 informatívny webinár, na ktorom sa dozviete viac o ocenení European Innovation Procurement Awards (EUIPA).

European Innovation Procurement Awards (EUIPA) oceňuje významné úspechy verejných a súkromných nákupcov pri využívaní inovačných postupov obstarávania v celej Európe. Cieľom EUIPA je podporovať komunitu európskych obstarávateľov, aby zdieľali, spolupracovali a navzájom sa inšpirovali pri navrhovaní inovatívnych postupov obstarávania, a najmä pri poskytovaní moderných a efektívnych verejných služieb. 

Na webinári sa dozviete viac o procese podávania žiadostí a o tohtoročných kategóriách ceny EUIPA (Iniciatíva v oblasti obstarávania inovácií a Čelíme spoločenským výzvam „Net Zero Industry Procurement“). Víťazi v každej kategórii budú odmenení sumou 75.000 EUR. 
Ďalšie informácie o výzve a procese podávania žiadostí nájdete na webovej stránke EUIPA.
 

Link na registráciu

Zdroj: EK, 27. 5. 2024, pes

 

Pridať do Google Calendar