Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

POZOR! Na káve s NCPs #6: Osobné náklady a jednotkové náklady na zamestnancov


Začiatok: 27. 06. 2024 13:00

Koniec: 27. 06. 2024 14:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: Národná kancelária Horizontu

Miesto konania: online
NAHRÁVKA ZVEREJNENÁ

 

Radi by sme vás pozvali na v poradí už šieste podujatie „Na káve s NCPs“ na tému „Osobné náklady a jednotkové náklady na zamestnancovv projektoch programu Horizont Európa. Podujatie sa uskutoční on-line vo štvrtok 27. júna 2024 v čase od 13:00 do 14:00 hod. Pripojiť sa môžete cez link: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a

Podujatie je určené pre mierne pokročilých až pokročilých záujemcov so skúsenosťami s projektami programu Horizont Európa. Počas podujatia vám predstavíme novú metódu, ktorú zavádza Európska komisia pre výpočet osobných nákladov.

Podujatia bude prebiehať formou Webex videokonferencie a v priebehu celého podujatia budete mať možnosť interaktívne klásť otázky kedykoľvek počas prezentácie. Diskusia je otvorená pre každého a budeme veľmi radi, ak sa do nej zapojíte.

Na podujatie nie je potrebné sa registrovať. Stačí, ak dňa 27.6.2024 o 13:00 hod.  kliknete na link na vysielanie do videokonferencie: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a

NAHRÁVKA

 

 

 

Pridajte si tento termín do svojho kalendára a zároveň sa vám do kalendára uložia aj termíny našich nasledujúcich online káv.

Pridať do Google Calendar