Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Ontochain Summit for Trustworthy Internet


Začiatok: 01. 06. 2022 09:00

Koniec: 02. 06. 2022 16:30

Typ podujatia: Konferencia

Organizátor: NGI Iniciatíva

Miesto konania: Berlin & Online
ONTOCHAIN SUMMIT for Trustworthy Internet je 2-dňové podujatie zamerané na rozvoj softvérového ekosystému ONTOCHAIN, ktoré sa uskutoční v dňoch 1. – 2. júna 2022.

Zapojte sa do komunity ONTOCHAIN, ktorá predstaví kľúčové softvérové služby a ukážky, možnosti financovania (granty až do výšky 119.500€) a zapojte sa do otvorenej diskusie o konkrétnych technologických aspektoch zameraných na dôveryhodnú výmenu údajov a manažment znalostí.

Diskusné témy zahŕňajú sémantický trh, dôkazy na úrovni aplikácií, tokenomiku, interoperabilitu medzi reťazcami, orakuly a riadenie znalostí na báze blockchainu.

Na podujatí sa môžete dozvedieť viac informácií o tom, čo je softvérový ekosystém ONTOCHAIN a ako sa môžete spolupodieľať na spoluvytváraní internetu novej generácie.

Zároveň budete mať možnosť pred celým publikom prezentovať v piatich minútach nápad, ktorý by mohol prispieť k ekosystému ONTOCHAIN.

V neposlednom rade sa môžete zoznámiť s viac ako 100 internetovými inovátormi a lídrami definujúcimi priemysel. Ide tak o jedinečnú príležitosť nájsť partnerov pre uchádzanie sa o granty ONTOCHAIN.

Viac informácií, agenda a možnosť registrácie

Zdroj: ontochain.ngi.eu, 29.05.2022, top

Pridať do Google Calendar