Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Na káve s NCPs #2: Ako vyplniť časť B – technical proposal – TEST


Začiatok: 29. 02. 2024 13:00

Koniec: 29. 02. 2024 14:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: Národná kancelária Horizontu

Miesto konania: online

Odkaz: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a
Radi by sme vás pozvali na druhé stretnutie „Na káve s NCPs“, na ktorom sa budeme venovať téme „Ako vyplniť časť B – technical proposal“ pre projektové zámery programu Horizont Európa. Podujatie sa uskutoční on-line vo štvrtok 29. februára 2024 v čase od 13:00 do 14:00 hod.

Počas podujatia vás oboznámime s náležitosťami časti B, predstavíme vám jej jednotlivé kapitoly a povieme vám, čo by mali obsahovať. Pozvanie koordinátorky NCPs prijal aj zástupca súkromného sektora s bohatými praktickými skúsenosťami.

Toto podujatie je určené (mierne) pokročilým záujemcom, ktorí sa už so žiadosťou o grant z programu Horizont Európa stretli.

Podujatia bude prebiehať formou Webex videokonferencie a v priebehu celého podujatia budete mať možnosť interaktívne klásť otázky kedykoľvek počas prezentácie. Diskusia je otvorená pre každého a budeme veľmi radi, ak sa do nej zapojíte.

Na podujatie nie je potrebné sa registrovať, stačí, ak v 29.2.2024 o 13:00 hod.  kliknete na link na vysielanie do videokonferencie: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a

 

Pridajte si tento termín do svojho kalendára a zároveň sa vám do kalendára uložia aj termíny našich nasledujúcich online káv.

Prihlásiť sa na podujatie


Pridať do Google Calendar