Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

IHI Kick-off and brokerage event


Začiatok: 14. 06. 2022 08:30

Koniec: 14. 06. 2022 17:00

Typ podujatia: Brokerage event

Organizátor: Innovative Health Initiative

Miesto konania: Brusel/online

Štát: Belgicko/online
IHI – Innovative Health Initiative, európske partnerstvo, ktoré tvoria farmaceutické a biotechnologické asociácie EFPIA, Vaccines Europe, EuropaBio a združenia výrobcov a dodávateľov zdravotníckych technológií MedTech Europe a COCIR, plánuje zverejniť prvé výzvy na predkladanie projektových návrhovjúni 2022. V tejto súvislosti IHI organizuje informačné podujatie IHI Kick-off and brokerage event, ktoré bude spojené s networkingovými aktivitami.

Podujatie sa uskutoční dňa 14. júna 2022 v hybridnom formáte – v Bruseli aj online a je otvorené pre malé a stredné podniky, výskumné tímy, pacientske organizácie, nemocnice, zástupcov z priemyslu a ďalšie organizácie so záujmom o projekty IHI.

IHI Kick-off

V prvej časti podujatia sa účastníci dozvedia o tematickom zameraní výziev a podmienkach účasti v projektoch. Druhá časť bude venovaná nadväzovaniu spolupráce a hľadaniu vhodných partnerov do konzorcií. Obe časti budú dostupné aj účastníkom, ktorí sa pripoja online.

Účasť na podujatí je bezplatná. Pre účasť na druhej networkingovej časti je povinná registrácia a vytvorenie profilu.

Registrácia je aktuálne otvorená, podrobnejšie informácie nájdete na stránke podujatia.

Plánované výzvy

IHI zároveň organizuje sériu webinárov, ktoré sa budú venovať jednotlivým výzvam podrobnejšie. Webináre sa budú konať v termíne 10. – 23. jún 2022.

Zdroj: IHI, 22.4.2022, aktualizované 31.5.2022, mob

Pridať do Google Calendar