Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

GreenTech Days meet Future of Building 2024


Začiatok: 17. 04. 2024 09:00

Koniec: 18. 04. 2024 17:00

Typ podujatia: Brokerage event

Organizátor: EEN

Miesto konania: Viedeň, online

Štát: Rakúsko
V mene CVTI SR a projektu Enterprise Europe Network Vás srdečne pozývame na podujatie GreenTech Days meet Future of Building 2024 organizované WKÖ AUSSENWIRTSCHAFT AUSTRIA ADVANTAGE AUSTRIAEnterprise Europe Network Austria a ďalšími partnermi.

Spoločnosti a experti z viac ako 80 krajín budú spájať témy, projekty a produkty v sektore zelených technológií a stavebníctva.

Kedy: 17. – 18. apríl 2024
Kde: Viedeň, Rakúsko/ hybrid
REGISTRÁCIA
Sektor: zelené technológie, stavebníctvo
Vstup: zadarmo, prečítajte si podmienky a možnosti vystavovania

Hlavné témy:

Prostredie: odpadové hospodárstvo, recyklácia, obehové hospodárstvo, odpad na energiu, efektívnosť zdrojov, vodné hospodárstvo, zásobovanie vodou, čistenie odpadových vôd, čistenie odpadových vôd, filtračné systémy atď.

Energia: vodná energia, veterná energia, solárna a fotovoltaická energia, biomasa, biopalivá, bioplyn, tepelné čerpadlá, geotermálna energia, vodík, skladovanie energie atď.
Efektívnosť/zelená budova: plánovacie služby, architektúra, urbanizmus, technológie budov, energeticky úsporné budovy, stavebné materiály, izolačné materiály atď.

Stavba/infraštruktúra: špičkové pokroky v stavebníctve a infraštruktúre, vrátane najmodernejších stavebných materiálov, inovatívnych stavebných metód, plánovacích stratégií zameraných na budúcnosť, integrácie robotiky, techník stavieb z dreva a dreva, interdisciplinárnej spolupráce a mnohých ďalších.

Prečo sa zúčastniť?

  • Toto podujatie spája až 1.000 odborníkov a spoločností z viac ako 80 krajín.
  • Preskúmajte svoje exportné príležitosti a vytvorte nové obchodné spojenia.
  • Využite B2B platformu a naplánujte si svoje stretnutia.
  • Nájdite nových medzinárodných obchodných partnerov a odborníkov!
  • Staňte sa vystavovateľom alebo sponzorom a prezentujte svoje produkty alebo služby.
  • Využite trh na výmenu informácií o obchodných príležitostiach.

Podujatie sa koná v rámci go-international, spoločnej iniciatívy rakúskeho spolkového ministerstva práce a hospodárstva a rakúskej spolkovej hospodárskej komory. Pred podujatím GreenTech Days meet Future of Building 2024 ste vítaní navštíviť aj medzinárodný kongres o trvalo udržateľnom budovaní BauZ, ktorý sa uskutoční v dňoch 15. – 16. 4. 2024. Účastníci GreenTech Days získajú zľavnenú vstupenku na BauZ!, ktorý vyžaduje registráciu tu: BauZ!

 

Zdroj: een, 29. 2. 2024, mit

Pridať do Google Calendar