Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Energy Matchmaking Event for Horizon Europe Cluster 5 upcoming calls


Začiatok: 10. 06. 2024 10:00

Koniec: 10. 06. 2024 17:00

Typ podujatia: Brokerage event

Organizátor: Európska komisia

Miesto konania: Brusel

Štát: Belgicko

Odkaz: https://www.b2match.com/e/energy-matchmaking-event-for-horizon/components/42156/info
Dňa 10. júna 2024 sa uskutoční v Bruseli partnerské podujatie,  ktoré spojí výskumné inštitúcie a spoločnosti z oblasti energetiky z Fínska, Estónska, Lotyšska a Španielska. Nenechajte si ujsť deň plný inšpiratívnych prednášok, prezentácií a príležitostí na nadväzovanie kontaktov.

Tohtoročné podujatie bude nabité odbornými prezentáciami za účasti popredných výskumníkov, ktorí sa podelia o svoje postrehy a poznatky na tému energetiky.

Či už hľadáte nových partnerov do projektov alebo inšpiráciu, podujatie Energy Matchmaking Event pre nadchádzajúce výzvy v rámci klastra Horizon Europe 5 je tým správnym miestom.

Pridajte sa k už registrovaným účastníkom do skúmania najnovších trendov, spojte sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi a získajte praktické poznatky, ktoré môžete uplatniť pri príprave projektov do výziev Horizont Európa.

Zaregistrujte sa teraz, aby ste si zabezpečili svoju účasť na podujatí! Program podujatia.

Ponúkame vám možnosť preplatenia cestovných nákladov na burzy partnerov tzv. Brokerage Eventy v rámci Piliera II, a to do výšky 1.000 EUR/os.

Podmienkou preplatenia cestovných nákladov  je vyplnenie žiadosti o účasť na partnerskej burze. Žiadosť je potrebné zaslať minimálne 21 dní pred podujatím na emailovú adresu: cestovnegranty@cvtisr.sk. Po schválení vašej žiadosti, stačí už len uzavrieť a podpísať príkaznú zmluvu s CVTI SR. Po ukončení cesty je potrebné vypracovať stručnú správu z pracovnej cesty a doručiť ju najneskôr do 30 dní od ukončenia cesty emailom na adresu: cestovnegranty@cvtisr.sk.

CVTI SR Vám poskytne administratívnu podporu pri procese zabezpečenia a vyúčtovania pracovnej cesty. Na vaše prípadné otázky zodpovie: Renata Polášková, e-mail: renata.polaskova@cvtisr.sk, Tel: +421 917 733 485.

Ako postupovať? (prezentácia)

Potrebné dokumenty:

1. Príkazná zmluva

2. Žiadosť o účasť na partnerskej burze/ Brokerage Event

3. Správa z účasti na partnerskej burze/ Brokerage Event

 

28.5.2024, mit

Pridať do Google Calendar