HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Pozvánka na workshop: Ako sa zapojiť do dôležitých projektov spoločného európskeho záujmu (IPCEI) v oblasti vodíkových technológií

Podujatia

Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) a Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky vás pozývajú na online workshop o možnostiach zapojenia sa do ambicióznych a inovatívnych projektov IPCEI v oblasti vodíka. Podujatie sa uskutoční 26. novembra 2020 (9:00-13:00). Dozviete sa všetky dôležité detaily o pripravovanom národnom výbere projektov a ich ďalšom posudzovaní Európskou komisiou.

Hlavným cieľom workshopu je poskytnúť praktické informácie o príprave projektov IPCEI v oblasti vodíkových technológií a výberovom procese. So svojimi skúsenosťami sa s vami podelia aj uchádzači predchádzajúceho kola IPCEI zameraného na elektrobatérie.

Význam a výhody IPCEI projektov predstavia špeciálni hostia: Maroš Šefčovič, podpredseda Európskej komisie pre medziinštitucionálne vzťahy a strategický výhľad, a Richard Sulík, podpredseda vlády a minister hospodárstva SR.

Registrácia

Účasť: bezplatne, na základe registrácie

Jazyk: slovenský

Program

Ďalšie informácie o národnom výberovom procese projektov IPCEI budú postupne zverejňované na webovej stránke www.siea.sk


Čo je IPCEI?

Zdroj: SIEA, zverejnené: 13.11.2020, autor: rpa