Máte
nápad?

Pomôžeme vám!

Chcem pomoc

Chcem
mentora

Kliknite sem

Domov

Vitajte na informačnom portáli
o Európskom výskumnom priestore (ERA)

WEBINÁR: Ako nastaviť tréningy na podporu kariérneho rozvoja doktorandiek a doktorandov

ERA Podujatia

  • Začiatok
    27.01.2023, 09:30
  • Koniec
    27.01.2023, 10:30
  • Typ podujatia
    Webinár

Radi by sme do Tvojej pozornosti dali webinár ktorý sa uskutoční 27. januára v čase 9.30 – 10.30.  

KDE: online (linka bude zaslaná registrovaným účastníkom pred podujatím)

ČO JE CIEĽOM WEBINÁRA: Ak na Vašej inštitúcii uvažujete o tom, ako podporiť profesionálny rozvoj doktorandov a doktorandiek, ponúkneme Vám tipy ako nastaviť tréningové aktivity, ktorých cieľom je pomôcť tejto cieľovej skupine rozvíjať zručnosti pre uplatnenie v súkromnom sektore, či spoluprácu s ním. Ak už takéto tréningy ponúkate, webinár ponúkne aj priestor pre zdieľanie skúseností.

Webinár nadväzuje na aktivity projektu CARLiS podporeného z programu INTERREG VA Slovensko-Rakúsko. Na realizácii projektu spolupracovali SAIA, n. o., Slovenská akadémia vied, Slovenská technická univerzita, Univerzita Komenského v Bratislave a Viedenská univerzita.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ: pracovníkom a pracovníčkam vysokých škôl zapojeným do  podpory doktorandského štúdia,  plánovania a realizácie aktivít na podporu profesionálneho rozvoja vo výskume a všetkým, ktorí by chceli prispieť k zlepšeniu podmienok pre profesionálny rozvoj doktorandiek a doktorandov.


Možnosť sa registrovať tomto odkaze.

Zdroj: https://www.euraxess.sk/sk/main/aktuality/treningy-na-podporu-karierneho-rozvoja-doktorandov, zverejnené: 23. 1. 2023