HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

SMART CITY online 2020: Budúcnosť slovenských miest a regiónov po koronakríze

Podujatia

9. decembra 2020 sa uskutoční 4. Výročná konferencia Slovak Smart City Cluster na tému „Budúcnosť slovenských miest a regiónov po koronakríze“. Konferencia je organizovaná live stream – prenosom z priestorov Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM – člena klastra Technickej univerzity v Košiciach.


Kríza je príležitosťou reštartovať procesy a hľadať nové možnosti, ako udržať a zvyšovať kvalitu života ľudí v regiónoch. Nové plány a ciele, nové programové obdobie, plán obnovy, nové formy financovania, smart sociálne služby, zdieľaná ekonomika, životné prostredie. Nové zásadné zmeny a výzvy pre mestá, obce a regióny! Konferencia dáva odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky. Predstavíme vám fungujúce a cenovo dostupné slovenské smart riešenia, slovenské know – how od slovenských firiem a expertov.


Konferencia sa koná pod záštitou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR v zastúpení štátnych tajomníkov rezortu Vladimíra Ledeckého a Mareka Antala, ktorých odborné názory si budete môcť tiež vypočuť.

Registrácia

Live stream

Zdroj: https://smartcluster.sk, zverejnené: 8.12.2020, autor: rpa