HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

SET PLAN: Konferencia o strategickom pláne pre energetické technológie

Podujatia

 • Začiatok
  25.11.2021, 09:00
 • Koniec
  26.11.2021, 18:00
 • Typ podujatia
  Konferencia
 • Miesto konania
  online

V dňoch 25. – 26. novembra 2021 sa v slovinskom meste Bled uskutoční 15. konferencia o strategickom pláne pre energetické technológie (SET Plan). Tohtoročné hybridné podujatie spojí rečníkov na vysokej úrovni, tvorcov politík, priemysel, výskumníkov, akademickú obec a širokú verejnosť. Zameria sa na dôležité témy súvisiace s energetikou v novej politickej realite po prijatí po-COVID smernice. Spoluorganizátorom konferencie je Ministerstvo infraštruktúry Slovinskej republiky ako subjekt zodpovedný za všetky aktivity v oblasti energetickej politiky počas slovinského predsedníctva v Rade Európskej únie a Európska komisia.

Cieľom tohtoročnej konferencie SET Plan je prispieť k aktuálnej diskusii o politikách v oblasti klímy a energetiky, ako aj o investíciách a reformách členských štátov v oblasti obnovy a odolnosti na riešenie hospodárskych a sociálnych dôsledkov pandémie COVID-19.

Súčasťou konferencie budú viaceré odborné zasadnutia a účastníci, ktorí budú sledovať konferenciu online budú mať možnosť sa interaktívne zapájať do diskusií a pokladať otázky rečníkom.

Viac informácií nájdete tu.

Registrovať sa môžete tu.

Zverejnené 20.10.2021, slord