HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Pozvánka na Startup Europe Summit 2020 v Stuttgarte

Podujatia

 • Začiatok
  23.07.2020, 09:00
 • Koniec
  24.07.2020, 17:00
 • Organizátor
  Steinbeis-Europa-Zentrum
 • Miesto konania
  ICS & Hall 1, Landesmesse Stuttgart
 • Štát
  Nemecko
 • Odkaz na webovú stránku

Startup BW organizuje 23. a 24. júla 2020 v Landesmesse v Stuttgarte:

Startup Europe Summit 2020 – konferencia EÚ o nových technológiách a Startup samit BW 2020 – medzinárodný veľtrh pre začínajúce podniky a startupy.

Startup samit BW je konferencia pre začínajúce podniky a startupovú scénu. To, čo sa začalo v roku 2017 ako Startup Gipfel a bolo ďalej rozvíjané v roku 2019, sa so Startup BW Summitom stane medzinárodným predstavením a miestom stretnutí pre globálnu startupovú scénu v roku 2020. Zúčastní sa ho viac ako 7 000 účastníkov, relevantné startupy, partneri B2B, štartovacie ekosystémy a mnoho ďalších. Hrať kľúčovú úlohu na Startup samite BW 2020 máte aj Vy! Prezentujte svoj región, predstavte svoju firmu, svojich partnerov a možnosti, ktoré ponúkate spoločne. Zapojte začínajúce podniky do svojej siete…. Vyhradili sme obmedzený počet exkluzívnych výstavných priestorov pre vybranú skupinu ekosystémov, ako aj pre 500 najlepších začínajúcich firiem z celého sveta.

Na Startup BW Summit Máte možnosť získať mladé začínajúce talenty s vysoko inovatívnymi nápadmi pre svoju firmu a spojiť sa s ostatnými medzinárodnými verejnými a súkromnými zainteresovanými stranami. Motivujte začínajúce podniky, malé a stredné podniky a podniky podunajskej oblasti, aby sa zúčastnili na samite Startup Europe (kongres) a na samite Startup BW (veľtrh).
Podrobnosti o možnostiach vašej účasti, nákladoch a šanciach na vybudovanie vašej siete nájdete v prezentáciách Pitchdeck Startup a Startup BW Summit.

Ďalšie informácie a bezplatný lístok nájdete na stránke podujatia: www.startupbw.de/summit .

O bezplatný výstavný priestor môžete požiadať do 25.3. na www.go.startupbw.de/summit/apply.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktnou osobou pre podujatie je Samantha Michaux – michaux@steinbeis-europa.de
Tel: +49 721 93519 123