HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Na káve s NCPs #2: Ako vyplniť časť B – technical proposal

Podujatia

 • Začiatok
  29.02.2024, 13:00
 • Koniec
  29.02.2024, 14:00
 • Typ podujatia
  Webinár
 • Organizátor
  Národná kancelária Horizontu
 • Miesto konania
  online

Radi by sme vás pozvali na druhé stretnutie „Na káve s NCPs“, na ktorom sa budeme venovať téme „Ako vyplniť časť B – technical proposal“ pre projektové zámery programu Horizont Európa. Podujatie sa uskutoční on-line vo štvrtok 29. februára 2024 v čase od 13:00 do 14:00 hod.

Počas podujatia vás oboznámime s náležitosťami časti B, predstavíme vám jej jednotlivé kapitoly a povieme vám, čo by mali obsahovať. Pozvanie koordinátorky NCPs prijal aj zástupca súkromného sektora s bohatými praktickými skúsenosťami.

Toto podujatie je určené (mierne) pokročilým záujemcom, ktorí sa už so žiadosťou o grant z programu Horizont Európa stretli.

Podujatia bude prebiehať formou Webex videokonferencie a v priebehu celého podujatia budete mať možnosť interaktívne klásť otázky kedykoľvek počas prezentácie. Diskusia je otvorená pre každého a budeme veľmi radi, ak sa do nej zapojíte.

Na podujatie nie je potrebné sa registrovať, stačí, ak v 29. februára 2024 o 13:00 hod. kliknete na link na vysielanie: https://video.nti.sk/join?cejwxoozc2a

Pridajte si tento termín do svojho kalendára a zároveň sa vám do kalendára uložia aj termíny našich nasledujúcich online káv.

Zdroj: Národná kancelária Horizontu, 8. 2. 2024